Moje wieloletnie doświadczenie jako dj oraz dodatkowe doświadczenie radiowe, pozwala mi zaproponować swoim klientom szerokie spectrum
muzyczne od przebojów lat 60,70,80,90 poprzez przeboje dekady 2000 jak i najnowsze hity.

Gwarantuję,że każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku i upodobań muzycznych.

Podczas spotkania organizacyjnego staram się zaznajomić z preferencjami muzycznymi swoich klientów-czyli wybór gatunku,stylu muzycznego-preferowanej muzyki.Staram się zaspokoić wszystkie gusta muzyczne-zarówno klientów jak i ich gości.

Będąc profesjonalnym dj'em gram wyłącznie z oryginalnych nagrań-nie stosuję pół środków typu granie z komputera.

Muzyka Twoich oczekiwań :

  • jako prezenter gram wyłącznie oryginalne znane przeboje co daje gwarancję, że usłyszysz to co lubisz i tylko w oryginalnym wykonaniu!
  • nie robię długich przerw-każdy może bawić się wtedy kiedy ma na to ochotę!
  • w trakcie planowych przerw (np. podczas posiłków głównych), czas umila
    odpowiednia nastrojowa muzyka.
  • nie mam sztywno ustalonego repertuaru - muzyka jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów gości oraz do ich wieku.

Dedykacje :

W każdym momencie wesela czy innej imprezy okolicznościowej każdy z gości może przyjść do mnie i zamówić ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie. W przypadku orkiestry repertuar jest ściśle określony i niestety zespół muzyczny nie jest wstanie zagrać wszystkiego. Zamawiając nagłośnienie na wesele czy inną imprezę okolicznościową w wykonaniu Dj - skim mają Państwo gwarancję zabawy przy każdym kawałku o który poprosicie.

Przebieg uroczystości weselnych ustalam pod kątem ewentualnych przerw muzycznych-nigdy nie robię przerwy widząc bawiących się ludzi na sali,zwyczajowo przyjmuje się 30-45 minutowe bloki i 15 minutowe przerwy,choć warunkuje to min.ustalenie z organizatorem,przebieg zabawy-widząc świetnie bawiących się ludzi mogę grać blok 3-4 godzinny bez przerwy-dla mnie priorytetem jest zabawa od początku do końca.

Podczas przyjęcia weselnego dostosowuję graną muzykę pod przebieg imprezy ,ale również pod gusta muzyczne bawiących się gości-dzięki czemu
każdy uczestnik imprezy znajdzie swój ulubiony gatunek muzyczne lub swoje ulubione hity.

Umożliwiam gościom wybór utworu do dedykacji-zaspokajając tym samym ich muzyczne pragnienia i świetne samopoczucie.

 

glass

Dj glass muzyka łączy pokolenia.

Dj na wesele

Copyright 2012 - Dj Glass - Dj wodzirej śląsk