Przygodę z muzyką rozpocząłem w szkole podstawowej, kiedy to zostałem aktywnym członkiem radiowęzła szkolnego. Bardzo szybko odnalazłem się w tej dziedzinie, co zaowocowało propozycją prowadzenia również wszelkich szkolnych imprez. W technikum przyszedł czas szalonych 18-stek, kiedy to obsługiwałem zabawy wśród przyjaciół.

W wieku 19 lat zostałem dj’em w klubie Hawai w Mikołowie.Ukończyłem kurs prezentera dyskotekowego organizowany przez p.Jacka Plutę ,co zaowocowała dalszym postępem mojej muzycznej przygody. Kolejne lata to praca jako dj rezydent w klubie Eden Tychy,Zyg Zag, Joy oraz Cassablanca w Rudzie Śląskiej i Xs Music Club .Jestem członkiem klubu płytowego DJ PROMOTION,odtwarzam muzykę wyłącznie legalną i najwyższej jakości.

Przełomem mojej muzycznej przygody była praca w radiu w latach 1997-2006,gdzie pracowałem w charakterze prezentera radiowego,nabywając wysokich umiejętności lektorskich,prezenterskich oraz wokalnych.

W roku 2002 za namową znajomych postanowiłem zająć się pracą z bardziej wymagającą publicznością ,czyli graniem na weselach oraz imprezach pokrewnych.Od 6 lat czynnie uczestniczę w warsztatach dla profesjonalnych wodzirejów .

Moje ponad 14 letnie doświadczenie jako dj’a zaowocowało uznaniem w środowisku weselnym. Od 14 lat z pasją zajmuję się profesjonalnym  prowadzeniem wesel. Umiejętnie potrafię dopasować się do preferencji muzycznych gości na parkiecie-nigdy nie powielam standardów muzycznych,gram zawsze pod ludzi-niezależnie od wieku,każdy znajdzie swoje ulubione kawałki na weselu,co przekłada się na pełne zadowolenie z mojej pracy.

Obserwuję sytuację na parkiecie ,aby para młoda była zadowolona z mojej pracy od wejścia na salę aż po koniec imprezy.
Moje kreatywne i sprawdzone konkursy oraz zabawy wplatam w trakcie wesela co czyni je wyjątkowym i niesamowitym.

Każda para młoda ma możliwość ustalenia pełnego scenariusza swojej imprezy,wraz z wyborem zabaw,schematu oczepin,bloków muzycznych.
Zapraszam Państwa do odwiedzenia mojej galerii.

glass

Dj glass muzyka łączy pokolenia.

Dj na wesele

Copyright 2012 - Dj Glass - Dj wodzirej śląsk