Mili Nowożeńcy, oczekujecie, że Wasze Wesele będzie niezwykłym przeżyciem w Waszym życiu i chcielibyście, aby Wasi Goście weselili się razem z Wami, a później ten jedyny dla Was dzień wspominali z uśmiechem przez lata.

 

Jako doświadczony DJ potrafię pomóc przygotować wymarzone wesele zgodnie z Waszymi pomysłami i moim wieloletnim doświadczeniem.
To co wyróżnia mnie wsród innych ofert to wysoka umiejętność dopasowania się repertuarem do gości-niezależnie od wieku-każdy znajdzie muzykę adekwatną do swoich muzycznych preferencji-od 5 do 105 lat.To moja cecha wyraźnie doceniana przez moich klientów.

Dzięki wieloletniej pracy jako DJ zagram dla Was pełen muzyczny przekrój od lat 50 po najnowsze przeboje-spełnię wasze muzyczne życzenia-bo od tego tu jestem.

Jestem profesjonalistą i wiem doskonale,że doświadczony DJ NA WESELE,potrafię porwać waszych gości w wir świetnej zabawy.Pamiętajcie,że doświadczony WODZIREJ I DJ to osoba potrafiąca zintegrować waszych gości weselnych-w tej roli sprawdzam się świetnie.Moje konkursy,animacje muzyczne zagwarantują moc wspomnień z tego najważniejszego dnia dla Was.

Ponadto gwarantuję doskonałą zabawę przy oryginalnych konkursach-już nie musisz się obawiać czy twoi gości wyjdą zadowoleni-to gwarantują

moje niebanalne i doskonałe konkursy-co ważne eleganckie,z duża porcją humoru i dobrego smaku.

Spełnię każde wasze życzenie i marzenie o pięknym i niebalnalnym weselu-realizując wasze wesele w sposób profesjonalny na bardzo wysokim

poziomie-to co dla mnie najważniejsze to pełne zadowolenie pary młodej.

Jestem otwarty na wasze propozycje i sugestie-chętnie również podzielę się swoimi propozycjami i bogatym doświadczeniem.
Każde wesele jest wielkim przeżyciem dla nowożeńców, rodziców, przyjaciół....i dobry DJ o tym doskonale wie.

Każde wesele jest inne, tak jak inne temperamenty Młodych Par.
Każdy ślub wymaga innego podejścia, często innej oprawy muzycznej, bowiem różne są upodobania młodej pary i gości weselnych.
Jak będzie przygotowany, jak realizowany program muzyczny
i pielęgnowany nastrój - takie będą wspomnienia !!!


Para Młoda decyduje o rodzaju przywitania, pierwszym tańcu, muzyce i konkursach ( jeśli będzie taka potrzeba ). Przy tej okazji zawsze zachęcam do podania mi listy utworów, na których szczególnie Wam zależy. Wiadomo, miłe wspomnienia zazwyczaj łączą i kojarzą się z muzyką. Nie bez znaczenia jest to, czego byście nie chcieli usłyszeć na swojej uroczystości weselnej.( np. utworów z gatunku "disco-polo" ).

Gram wyłącznie same znane utwory z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych, a także aktualnie lansowane przeboje, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Nie zapominam także o tradycyjnych hitach weselnych, biesiadnych oraz na ludową nutę ( polską, śląską, góralską, cygańską ), ale wyłącznie w dobrych wykonaniach. ( tylko wtedy, jeśli jest taka potrzeba )

W krótkich przerwach na posiłki "grane" (prezentowane) są utwory instrumentalne.
Konkursy i zabawy ( jeśli jest na nie zgoda Młodej Pary ) przeprowadzam w momencie, gdy ludzie bawią się, nie zaś gdy jedzą.
Scenariusz oczepin zawsze ustalam wcześniej z Młodą Parą.
Nigdy nie proponuję i nie preferuję konkursów z podtekstem erotycznym.
( Scenariusze zabaw i konkursów wysyłam zainteresowanym mailem )

Dążę do tego by goście weselni bawili się beztrosko, bez względu na wiek, płeć, stan cywilny, stopień pokrewieństwa z parą młodą, zdobyte z trudem stanowisko służbowe czy stopień powagi.

W czasie bezpośredniego niezobowiązującego spotkania zaproponuję Wam kilka wariantów przebiegu wesela, tak aby spełniły Wasze oczekiwania !

Zawsze stawiam na jakość imprez i zawsze dążę, by osoby w niej uczestniczące, wyszły zadowolone, roztańczone i rozśpiewane. Gram imprezy, które pozostawiają za sobą niezapomniane, miłe wspomnienia i każda z nich różni się od siebie stwarzając jedyny, oryginalny, niepowtarzalny  charakter.
Przecież tylko udany bal weselny zostaje w pamięci jego uczestników na całe życie. Aby tak się stało, trzeba dobrze się przygotować. Potrafię pomóc zaaranżować udane wesele zgodnie z Waszymi pomysłami i swoim doświadczeniem.

Nasz profil na facebook'u:

http://www.facebook.com/pages/Dj-Glass-muzyczna-oprawa-imprez/306796679393307

Zapraszam do odwiedzenia galerii video z poprowadzonych imprez:(proszę kliknąć w poniższy link):

http://djglass.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=95&Itemid=212

lub galerii foto z wesel:(proszę kliknąć w poniższy link):

http://djglass.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=1&Itemid=206

Nie gram muzyki na żywo, prezentuję ją z płyt, a jako Wodzirej poprowadzę Wasz bal profesjonalnie, dynamicznie i zabawnie, tworząc odpowiednią atmosferę do zabawy. Zaletą muzyki odtwarzanej z płyt jest to, że utwory grane są w oryginalnych wersjach, takich jakie znamy i lubimy.

Doskonałej jakości sprzęt nagłaśniający oraz przyjemne oświetlenie sprawiają odpowiedni klimat imprezy.

Mam ogromny repertuar nagrań dostępnych na życzenie: gram muzykę trzech pokoleń od szalonych lat 60-tych przez "wiecznie zielone" utwory z lat 70-tych i 80-tych po najnowsze rytmy lansowane przez stacje radiowe. Oferuję muzykę weselną i biesiadną.

Jest w czym wybierać. Można dzięki temu dostosować styl muzyczny do gustu weselników.

Gościom oferuję muzykę dosłownie na życzenie, także każdy znajdzie coś dla siebie.

Jestem dobrze obeznany z tradycja weselną i czuwam nad jej prawidłowym przebiegiem, pracując z mikrofonem inicjuję toasty, zabawy i ciekawe konkursy. Dbam o dobry humor gości. Młoda Para ma się tylko dobrze bawić.

W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter zabawy, mogą poprosić o ulubiony utwór i np. zadedykować go ulubionej osobie. Mam też utwory przygotowane do wspólnego śpiewania, jeśli goście będą mieli ochotę razem pośpiewać.

Każde wesele jest inne i do każdego wesela przygotowuję się indywidualnie. Ustalam z Młodą Parą wszystkie szczegóły, takie jak: pierwszy taniec, toasty, podziękowania dla rodziców, oczepiny, dodatkowe atrakcje na weselu np.biesiada i przede wszystkim repertuar. To jest Wasz dzień i Waszych Gości.Jeśli macie swoje pomysły na całość wesela lub tylko na poszczególne momenty, postaram się zrealizować każdy, nawet nietypowy pomysł na uatrakcyjnienie tej jedynej nocy w Waszym życiu.

Służę też swoimi doświadczeniami z wielu uroczystości, które prowadziłem. Sprawia mi ogromną satysfakcję moment, gdy klienci dziękują na koniec wesela i są szczęśliwi. To co robię jest moją pasją i wkładam całe doświadczenie w przygotowanie szampańskiej zabawy, którą Wy i Wasi goście będą wspominać latami.

glass

Dj glass muzyka łączy pokolenia.

Dj na wesele

Copyright 2012 - Dj Glass - Dj wodzirej śląsk