Zabawy weselne

wodzirej na wesele Śląsk-kim jestem

Jako profesjonalny wodzirej na wesele śląsk potrafię doskonalne współgrać jednocześnie jako dj na wesele oraz wodzirej na wesele.

Cechuje mnie wysoka kultura osobista,doskonałe poczucie humoru i nieprzerwany uśmiech
przekładający się na otwartość wobec twoich gości i na pozytywny przebieg zabawy.

Używam w trakcie zabawy przeróżnych kolorowych gadżetów,śmieszne nakrycia głowy bo przecież wesele nie musi być nudne a kolorowe i wesołe.Na bieżąco obserwuję sytuację na parkiecie i jestem wspólnie z wami na nim podczas prowadzenia zabaw,konkursów tanecznych.

Ponadto podczas tak ważnych momentów wesela jak przywitanie gości,podziękowanie dla rodziców,krojenie tortu weselnego okraszam swoim profesjonanym podejściem konferansjerskim.
Swoim wodzirejskim zachowaniem potrafię wyciągnąć ludzi na parkiet-już nie będzie problemówz osobami siedzącymi i wynudzonymi przy stołach.

I pamiętaj ,że praca wodzireja na weselu to moja niegasnąca pasja-do każdego wesela przygotowuję
się  indywidualnie -nie powielam schematów.
Jako profesjonalny wodzirej na wesele śląsk zapewniam naukę podstawowych kroków do np:Ymca,Zorba,Can Can,Obyrtka i innych tańców integracyjnych.

Prowadzę w sposób bardzo profesjonalny liczne animacje gości na parkiecie,zachęcam do zabawy-bo wesele to nie tylko dobra
muzyka,ale przede wszystkim musi byc nieszablonowe,kolorowe.

Moje konkursy i zabawy jakie organizuję to niejednokrotnie własne wymyślone przeze mnie-dzięki czemu zaskakuję gości
powiewem swieżości w konkursach.
Uważam,że dobry dj wodzirej na wesele zagwarantuje moc wspomnień i wesele pełne emocji-szukasz profesjonalnego wodzireja na swoje wesele,który rozpali twoją imprezę do czerwoności-zapraszam Dj Glass na wesele to właściwy wybór.

glass

Dj glass muzyka łączy pokolenia.

Dj na wesele

Copyright 2012 - Dj Glass - Dj wodzirej śląsk